Valami véget ért, valami elkezdődött! – Csepel FC nyári tábor

Befejeződött az idén is nagy népszerűségnek örvendő Csepel FC nyári, napközis tábora. A kis táborlakók közül többen már jövőre is tervezik a részvételt.Rácz Botond utánpótlás technikai vezetőnk, edzőnk aki az első perctől az utolsóig végigkísérte a tábor mindennapjait kissé fáradtan, ám annál elégedettebben osztotta meg gondolatait honlapunkkal a remekül sikerült közel háromhetes összetartásról : – A tábor záró hetén közel 40 gyerek látogatta meg a Csepel FC által szervezett programot a Béke téri sporttelepen. A temérdek futballélmény mellett ez úttal is ellátogattunk a Rákóczi kertbe, ahol nem mindennapi élményben lehetett része a táborozóknak. Az Exathlon elnevezésű, országosan is népszerű játék két, jeles résztvevőjével találkozhattak és ki is próbálhatták a különböző nehézségű pályákat a helyszínen. Tapasztalataink -és a srácok visszajelzései- szerint ez is mindenki kedvére való programnak bizonyult a rekkenő hőség ellenére. Mondhatni, hogy ez méltó lezárása is volt a magunk mögött hagyott tábori időszaknak, ahol a látottak alapján mindenki remekül érezte magát. Itt is szeretném megköszönni klubunk vezetőinek a lehetőséget, hogy ismét lebonyolíthattuk ezt a kiváló programot, kollégáimnak pedig a segítséget, hogy sikerült a gyerekek táborban eltöltött napjait igazán tartalmassá tenni. Hála és köszönet illeti a szülőket, hozzátartozókat, akik lehetővé tették, hogy gyerekeik, unokáik, rokonaik nálunk tölthessék el az idei nyári szünet kezdeti időszakát, s azért mert a számtalan lehetőség közül bennünket, a Csepel FC táborát választották. Bízunk benne, hogy több táborlakóval találkozhatunk majd egyesületünk labdarúgó edzésein is, és ők is csatlakoznak majd klubunk nagy, futballcsaládjához augusztustól! Kívánok mindenkinek jó pihenést, kellemes kikapcsolódást, feltöltődést és betegségektől mentes vidám nyarat, szeretném, hogy minél többen találkozzunk majd a felkészülési időszak kezdetekor a Csepel pályán! Addig is Hajrá Csepel FC!

Lejegyezte: Légrádi Gábor