BÚÉK 2021

Sokaknak, így a Csepel FC- nek sem azt hozta az idei év, amit vártunk tőle. Bízunk benne, hogy a következő, minden tekintetben jobban alakul!

Szeretnénk megköszönni azoknak a támogatóknak, szimpatizánsoknak, szurkolóknak, akik a járványhelyzet idején is kitartottak egyesületünk mellett és a zárt kapus meccsek okán a távolból is szorítottak csapatainknak, sportolóinknak akiket sajnos alaposan megtizedelt a vírus, de ennek ellenére igyekeztek kihozni a maximumot magukból. Bízva abban, hogy a következő esztendő elsősorban a vírushelyzet tekintetében gyökeres változást hoz és abban is, hogy a csepeli sportélet is új impulzusokat kaphat, s benne helye lesz majd a Csepel FC- nek is, ami hozzájárulhat klubunk megújulásához, fejlődéséhez.

Ennek reményében kívánunk mindenkinek Boldog, Eredményes, Vírusmentes Új Esztendőt, bízva abban, hogy személyesen is találkozhatunk majd újra a Csepel stadionban!