Női&UP: az U15 visszavágott az őszi zakóért

Nem minden eredményünk alakult úgy, ahogy azt előre elterveztük… U15-ös fiú csapatunk viszont revansot vett a Mészöly Focisulin az ősszel elszenvedett 4:2-es vereségért.

Kincses Ernő:35 percig 2:0 ra vezettünk a listavezető otthonában, ám ami ezek után történt az maradjon az öltözőben… De meg lesz a következménye! Megyünk tovább! Hajrá Csajok! Hajrá Csepel!

Zsivoczky-Pandel Péter:

Pereszlényi András:Szerettük volna bizonyítani, hogy ebben a csapatban több van, mint amit a tabellán elfoglalt helyünk mutat, bár tudtunk hogy nem lesz könnyű dolgunk, hiszen az első helyen álló, veretlen UTE csapata várt ránk. Sajnos az első félidő a bátortalan, kapkodó játékunkról szólt, így hátrányba kerültünk. A szünetben rendeztünk sorainkat és mindenki odatette magát, mind játékban mind akaratban, ám a végére kiütközött a két csapatbeli különbség. Megyünk tovább, idegenbe javíthatunk a KISE otthonában.