A statisztikák szerint is jó félévet zártunk, Pál II Tibi bácsit is köszönthettük

Hivatalosan is lezárult a Csepel FC 2021- es éve, miután a klub vezetősége remek hangulatú évzárón értékelte az őszi szezont. Egyesületünk jövőre sem szeretné alább adni, sőt igyekszünk tovább javítani a mutatóinkon.

A Csepel SC sporttelep labdarúgó épülete január 10- ig biztosan nem lesz hangos se gyerek, se felnőtt szótól, ugyanis korosztályaink mindegyike a héten lezárta az idei esztendőt és a szokásoknak megfelelően utoljára a klub vezetése is megtette ugyanezt. Märtz János egyesületünk elnöke köszöntötte a megjelenteket, szinte az összes korosztályos csapatunk edzőit, szakvezetőit, technikai és egyéb munkatársait, akiknek megköszönte az idei évben nyújtott lelkiismeretes munkát. Vendégünk is volt: Jenei János a CsUSE elnöke látogatott meg bennünket. Elnökünk rövid összegzést készített, amiből kiderült, hogy az összképet tekintve bizony nem teljesítettünk rosszul a bajnokságokban, sőt, több mutatóban is felülmúltunk néhány korábbi esztendőbeli produktumot. A jövőre nézve elmondta, hogy bízik benne, hogy 2022- ben is egy hasonlóan jó, vagy még egy picivel jobb eredményekkel rukkolnak majd elő mind az utánpótlásban, mind pedig a felnőtt csapatoknál. Pozitívumként emelte ki, hogy növekszik a játékosállomány és nemcsak a mennyiségben, hanem a minőségben is látja a pozitív tendenciát, az pedig külön örömmel tölti el, hogy a felnőtt csapatnál egyre több Csepel nevelésű fiatal kap lehetőséget, akik igyekeznek stabilizálni pozíciójukat az első keretben. Végezetül mindenkinek egy stílszerű ajándékkal köszönte meg munkáját és kívánt kellemes ünnepeket a Csepel FC stáb tagjainak. Az ízletes vacsora elköltése után pedig a kötetlen beszélgetéseké lett a főszerep. Ezt egy közös telefonbeszélgetés szakította meg a 86 éves Pál II Tiborral a Csepel eddigi utolsó NBI- es bajnok labdarúgójával, aki meghatottan köszönte meg a telefonhívást és kívánt kellemes ünnepeket, s minden jót klubunknak, valamint ígéretet tett rá, hogy tavasszal -ha teheti-  ismét kilátogat majd a Csepel Stadionba.

(Fotó: Frankow Miklós)