Szerdán hatszor is kijött a lépés…

A Csepel FC felnőtt együttese semmit nem bízott a véletlenre a Vízművek ellen, hatgólos győzelemmel tudatta, hogy nem adta fel a bajnoki címért folyó küzdelmet.

Csepel FC – Fővárosi Vízművek SK 6:0 (3:0)

Csepel Stadion, Jv.: Király Gergő (Sveda Marcell, Sudicky Bálint, Milavecz Péter)

Csepel FC: Szűcs Krisztián – Bencze Márton (Takács László ’61), Mészáros Roland, Vargovics Tamás, Mészáros László (Zai Kristóf ’55), Mankó Dávid (Ködöböcz András ’55), Torda Bence, Teplán János, Gauzer Levente (Lencsés Attila ’61), Mohácsik Gábor, Tolnay Rokkó (Urbin Martin ’55) Szakmai vezető: Takács Krisztián, Vezetőedző: Takács László

Főv. Vízművek SK: Besze H. – Horváth H. (Kiss Zs. ’46), Singh. A. K. (Hutás B. ’46), Török Á., Niedermüller Á., Fülöp Cs., Zámbó T., Cserjés D., Németh G. (Szentiványi Sz. ’70), Lengyel M., Csikós L. (Éltes A. ’52) Vezetőedző: Mészöly Géza

Gólszerzők: Tolnay Rokkó (2) ’25, Mohácsik Gábor ’18, Torda Bence ’34, Gauzer Levente ’54, Urbin Martin ’91

A mérkőzés eseményeit Facebook oldalunk ONLINE szöveges közvetésének felidézésével elevenítjük fel:

14. perc: Bencze Marci ajtó- ablak helyzetben hatalmas kapufát lő…

16. perc: Tolnay Rokkó ereszt meg egy löketet mintegy 20 méterről, a kapus szögletre menti

20. perc: 1:0 Egy jobbról beívelt szabadrúgásra érkezik kitűnően Mohácsik Gábor és a kapu bal oldalába helyezi a labdát

24. perc: 2:0 Egy kapu előtti kavarodást követően Tolnay eszmél a legkorábban, aki fekvő helyzetben lövi ki a bal alsó sarkot

34. perc: Torda balosa kegyetlenül elsül… Torda Bence kap egy remek labdát a bal szélen, tol rajta egyet és izomból kilövi a rövid sarkot… Remek jelenet. 3:0

41. perc: Bence Marci szépen tisztára játssza magát, lekeveredik a kapufa mellé,onnan szépen visszagurít, de csatárunk lövését blokkolják… Nagy helyzet maradt ki. A jelenetet követően a percek óta reklamáló Mészöly Géza vezetőedzőt inti nyugalomra sárga lappal a játékvezető

45. perc: I. félidő: Csepel FC – Főv. Vízművek SK 3:0

50. perc: 4:0 Bencze Marci kap jó labdát a félpályánál, behámozza magát a 16-oson belülre önzetlenül középre passzol Tolnayhoz, aki egy csel után kilövi a bal sarkot

52. perc: újabb formás támadást vezetünk, melynek végén Gauzer ballal mintegy 18 méterről lő szép gólt a vendégek kapujába 5:0

54. perc: hármas csere nálunk: Mészáros László, Mankó Dávid és Tolnay Rokkó jön le, helyükön Urbin Martin, Zai Kristóf és Ködöböcz András játszik tovább

63. perc: kettős csere csapatunknál: Bencze Márton és Gauzer levente helyén Takács László és Lencsés Attila játszik tovább

65. perc: Szűcs Krisztián véd egy 20 méteres lövést vetődve

73. perc: megint Szűcs kapusunk ártalmatlanít egy távoli bombát, szögletre mentve

85. perc: csendesen csordogálnak a mérkőzés percei, meddő mezőnymunka a pályán

90. perc: Urbin lő még egy bitang nagy kapufát majd egy percre rá egy gólt is! Fiatal csatárunk Torda remek gólpasszából talál be -amit önzetlenül centerezett középre- ezzel 6:0 és itt is a mérkőzés vége.

VÉGE: Csepel FC – Fővárosi Vízművek SK 6:0

Takács László: –  Nehéz jelzőket találni a csapat teljesítményére, az első 10 percet leszámítva nagyon jól játszottunk. Úgy szerettünk volna neki menni az utolsó fordulónak, hogy még versenyben legyünk a bajnoki címért, örülünk, hogy ez sikerült! Szombaton hoznunk kell a kötelezőt és mellette szurkolunk az Ikarusnak, hogy pontot raboljon a Kelentől!