MK: főtáblát ért a Kelen elleni siker!

Folytatta sikeres szereplését a labdarúgó Magyar Kupában a Csepel FC felnőtt együttese. Ezúttal a kitűnő erőkből álló Kelen SC otthonában sikerült nyernünk.

Kelen SC  – Csepel FC 0:1 /0:0/

Kelen SC pálya, Jv.: Sveda Marcell (Csorba Sándor, Tóth I. Tamás)

Kelen SC: Zima Á. – Egyed B., Erdei A., Kertai D., Rőthy M., Kasza D. (Kiss G. ’82), Balogh B., Wild T., Pintér B., Koós B., De Oliveira A. (Soós D. ’67) Vezetőedző: Harmati Tamás

Csepel FC: Szűcs Krisztián – Bende János, Mészáros Roland, Zai Kristóf (Teplán János ’75), Mészáros László, Vörös Bence, Gauzer Levente, Mohácsik Gábor, Bencze Márton, Mankó Dávid (Vargovics Tamás ’48), Kemerle Dániel (Németh Zoltán ’57) Vezetőedző: Takács Krisztián

Gólszerző: Teplán János (11- ből) ’84

Takács Krisztián: – Nagyon boldogok vagyunk Meglehetősen nehéz mérkőzésen vagyunk túl, amit egy igazán jó csapat ellen játszottuk. Komoly fordulópontjai voltak a találkozónak, az első 20 – 30 perc a miénk volt, azt követően a Kelen játszott fölényben, de ez a fölény a 60. percben egy óriási, kapufát eltaláló lövésben aztán ki is merült, s ez végül döntőnek is bizonyult a meccs további részét tekintve. A 84. percben aztán egy teljesen jogos 11-est követően megszereztük a vezetést, ami végül a sikerünket is jelentette. Ez -úgy érzem-  a “Csepel- szív” diadala volt. További sok sikert kívánunk a hazaiaknak.

Ezzel a sikerrel csapatunk a labdarúgó Magyar Kupa főtábláján folytathatja szereplését.