Az Unione ellen is begyűjtöttük a pontokat

Bár előzetesen nem számítottunk könnyű mérkőzésre, összességében teljesen megérdemelten tartottuk itthon az újabb három bajnoki pontot szombat délután.Szakvezetésünk ezúttal nem számíthatott legtöbb gólt szerző játékosunkra Németh Zoltánra a meglehetősen hűvösre fordult időjárási körülmények között, így nélküle kellett kiharcolni a sikert. Varga László és a Csepeli Galambtenyésztők Egyesülete ismét megadták a kellő hangulatot galambjaikkal és érdekességképp említsük meg, hogy a vendégek kispadján az a Szabó András ült, aki 1992 és 1994 között a Csepel SC NB I- es gárdájának is tagja volt.

Csepel FC – Unione FC 2:0 (1:0)

Béke tér, Jv.:Bereczki Miklós (Sveda Marcell, Sudicky Bálint)

Csepel FC: Botlik Dániel – Mészáros Roland, Bányai János, Mészáros László, Vörös Bence, Gauzer Levente (Guba Tibor ’68), Villányi Gergely, Szabó Erik, Bencze Márton (Vargovics Tamás ’83), Mankó Dávid, Szemán Lajos (Torda Bence ’68) Vezetőedző: Németh Gábor

Unione FC: Máthé B. – Keresztesi B., Freud G. (Lakatos Zs. ’29), Scheer S. (Benedek T. ’61), Szabó B., Babos Á., Grúz T., Aribi H., Lettrich D., Vécsi G., Mora G.

Gólszerző: Szemán Lajos ‘4, Bencze Márton ’59

4. perc: Szabó Erik húzta meg a bal szélen, az alapvonalról szépen adott középre, ahol Szemán érkezett és bombázott a léc alá 1:0

59. perc: A jobb oldalon bontakozott ki támadás, egy felívelt labdára Bencze Márton érkezett az ellenfél kapusával együtt, erőszakosan ugrott fel, így nála maradt a labda amit okosan juttatott a hálóba 2:0