Csepel FC – Komárom VSE 1:2 – Mestermérleg

A Csepel FC felnőtt csapata sajnos nem kezdte a legjobban a 2018/2019-es bajnoki szezont, egy hajrában szerzett Kenesei- góllal a Komárom elvitte a három pontot a Béke térről. Szakvezetőnk értékelt.

Tamási Zoltán: – Az első félidőben – érzésem szerint- el kellett volna döntenünk a mérkőzést a javunkra, 40-45 percig mi irányítottuk a játékot, úgy taktikailag, mind fizikálisan ellenfelünk fölé nőttünk. Sajnos a bekapott gól alaposan megzavarta a csapatunkat, amely a második félidőre elfáradt, s cserékkel “bele kellett nyúlnom” együttesünkbe. Ezt követően ellenfelünk átvette a kezdeményezést és helyzeteiket (szinte az összeset) gólra is váltották… Ám még ekkor is lett volna esélyünk a gólszerzésre a kontrákkal, amit ha végigviszünk, akár a döntetlent is el tudtuk volna érni, amit megérdemeltünk volna. Csapatszinten jól dolgoztunk, de ilyen hibákat nem lehet véteni ezen a szinten sem. Sajnos a kispadunk sem volt teljes, sérülések okán nem tudtuk az összes olyan játékosunkat a padra ültetni, akik megfelelő frissítést jelenthettek volna.