Nem jött össze a pontszerzés Andráshidán

Bár reális esély lett volna rá, mégsem sikerült pontot szereznünk az odahaza kellemetlen ellenfélnek számító Andráshidától. A vezetést Haraszkó Sándor révén mi szereztük meg, de a végén fordítani tudtak a hazaiak.

Andráshida – Csepel FC 2:1 (1:1)

Andráshida, 120 néző. Jv.: dr. Jakab.

Andráshida: Horváth M. – Horváth T., Balla, Major, Nagy Z. – Kovács L., Szegleti – Ferencz Z. (Szabó M., 73.), Tóth L. (Takács, 86.), Varga M. (Marsai, 77.) – Vittman. Edző: Dobos Sándor.

Csepel FC: Lőrincz Péter – Hesz Olivér, Szabó Ádá, (Teplán János ’75), Dévai Csaba (Tóth Márton ’59), Korozmán Norbert (Váczi Dániel ’79), Tóth Csaba, Haraszkó Sándor, Sebestyén László, Marczinka Tamás, Simon Krisztián, Somodi Ádám Edző: Gabala Krisztián

Gólszerzők: Szegleti (36.), Vittman (78. – 11-esből), illetve Haraszkó (10.)

A Zala Megye Online beszámolója szerint az Andráshida hazai pályán a három pont begyűjtésére készült, ám a 10. percben egy szöglet után Haraszkó Sándor révén mi szereztük meg a vezetést. Ezt követően a hazaiak a 36. percben Szegleti révén egy 17 méteres lövéssel egyenlítettek. A második félidőben a kapusok vették át a főszerepet. A 62. percben Vittman tört be a tizenhatosunkra, ahol lerántották. A megítélt büntetőt Tóth László lőtte, Lőrincz Péter védett. Alig három perc múlva a hazaiak részéről Major vágta fel egyik játékosunkat, ez is büntetőt. A labda mögé Korozmán állt, a kapuban pedig Horváth Márton, aki a jobb sarokra helyezett lövést nagy vetődéssel kifogta! Korozmán ezzel egymást követően második  büntetőjét hagyta ki! A 72. percben Vittman alig fejelt fölé. A 78. percben Szegleti tört be balról a 16-oson belülre, megtolta a labdát, egy védő pedig lekésett róla, a lábát találta el. Ez is 11-es! A labda mögé Vittman állt, aki nem hibázott és félmagasan a kapuba lőtt, 2-1. Vesztes állásnál együttesünk sokkal jobban kinyílt, amit előre lőtt labdákkal próbált kihasználni az Andráshida, de időben visszazártunk. A hazaiak próbáltak már az idővel is játszani, hiszen ez az eredmény számukra tökéletesen megfelelt és a mérkőzés így ért véget. A döntetlen reálisabb eredmény lett volna, de míg a vendéglátók legalább az egyik 11-esüket értékesítették, nekünk immár második meccsünkön sem sikerült ugyanez…

Forrás: zaol.hu