Gyertyagyújtással emlékezünk a csepeli legendára

Hosszú, türelemmel viselt betegséget követően 88 esztendős korában elhunyt Tóth II József, a Csepel 12 -szeres válogatott labdarúgója. A legendás Aranycsapat csatárát, aki pályafutása során a válogatott mellett kizárólag a Csepel színeiben futballozott, a Magyar Labdarúgó Szövetség saját halottjának tekinti, klubunk pedig megemlékezést szervez.Egyesületünket az idős sportember fia értesítette a halálhírről, aki elmondta, hogy édesapja már négy hónapja állt kórházi kezelés alatt és hétfőn délben hunyt el. A Csepel FC vezetősége, játékosai, munkatársai megrendülten fogadták a megmásíthatatlan hírt.  A Csepel FC vezetősége egyeztetve a kiváló labdarúgó fiával, október 10-én kedden 19 órára közös gyertyagyújtással egybekötött megemlékezést tart a Csepel Stadion labdarúgó épületében, ahová egyesületi tagjainkon kívül várunk minden Csepel FC szurkolót, szimpatizánst, illetve azokat, akik szeretnének tisztelegni Tóth II József, a legendás csepeli labdarúgó emléke előtt.