NB III: legyőztük a Puskás Akadémiát!

A szokásosnál is fegyelmezettebb játékot bemutatva, két szabályos gólt lőve, 2:1 arányban sikerült felülkerekednünk a tőlünk szinte minden tekintetben fényévekre lévő felcsúti Puskás Akadémia II együttesén.Ezzel megerősítettük helyünket a középmezőnyben, ahol rendkívül sűrű a mezőny, ám vigyázni kell, mert amennyiben nem gyűjtögetjük tovább a pontokat, hamarjában le is csúszhatunk a hátsó alakzatba. A vasárnapi találkozót Facebook oldalunk online közvetítésével idézzük fel:

A kezdőcsapatok:

Puskás AFC : Ásványi B., Lipcsei Á,László N., Mim G., Hudák M., Kovács T., Szakály P., Péter B., Tímár N., Csilus Á., Radó D.

Csepel FC: Juhász G., Hesz O., Szabó Á., Németh Z., Korozmán N., Fisli A., Haraszkó S., Váczi D., Sebestyén L., Simon K., Somodi Á.,

10. perc: 11-eshez jutunk, ám Korozmán büntetőjét hárítja a kapus, a játékhelyzetből azonban beadás következik, amit Hesz Olivér bólint a kapuba! 1:0

15.perc: Először úgy nézett ki, hogy Hesz szenzációs meglátása ért csaknem gólt, ám mint az később kiderült, a fiatal Váczi “követte el”: a kinn álló kapus felett ívelte kapura a félpályáról a labdát, amit csak üggyel-bajjal hárított a PAFC hálóőre… Gyönyörű jelenet volt!

26. perc: Juhász véd egy 15 méteres löketet magabiztosan

45. perc: lefújja a félidőt a játékvezető, Csepel FC – Puskás AFC II 1:0

56.perc: Sebestyén helyén Teplán a pályán, majd Csilus szerelése ér sárgát…. Továbbra is 1:0

64.petc:Somodi, Váczi le, Marczinka, Tóth Csaba be…..

70.perc: Németh Zoltán lép ki kiváló ütemben, de végül a kapusba rúgja a ziccert…. óriási helyzet volt!

73.perc:GÓÓÓÓL!!!!!Németh Tamás (aki valójában Zoltán! – sorry) szóval Németh Zoltán érkezik jól egy beadásra és veszi be a Felcsúti kaput! 2:0

75.petc: szépît a Puskás Akadémia, egy kapu előtti kavarodásból… 2:1!

79.perc: egy erősen véleményes, büntető területen belül megakadályozott támadásunkat nem veszi észre a játékvezető!

85.perc: a vendégedző Lazic tombol a Felcsúti kispadnál, hiába, nem megy a szekér…

89.petc: Góóól!!!! igaz, lesen rúgjuk azt…

92.perc: PAFC szabadrúgás , Juhász hárít!

94. perc: Megvaaaaaannn! Csepel FC- Puskás Akadémia FC II 2:1 !