Megvan az első hazai győzelem! – FRISSÍTVE!

A bajnokság harmadik fordulójában a Dunaharaszti MTK ellenében már az első negyedórában eldöntöttük a mérkőzést Korozmán és Somodi találatai révén, miután a remek formában védő Lőrincz kapuja bevehetetlennek bizonyult ezen a késő nyári délutánon.

Egyesületünk Facebook oldalán ismét volt Online közvetítés, ezt idézzük fel:

Csepel FC – Dunaharaszti MTK 2:0 (2:0)

Jv: Takács T. (Molnár M., Legeza L.)

Csepel FC: Lőrincz P. – Hesz O., Szabó Á., Németh Z. (Horváth Á.), Korozmán N. (Dévai Cs.), Haraszkó S., Teplán J., Marczinka T., Simon K., Tóth Cs. (Fisli A.), Somodi Á. Szakmai igazgató: Gabala Krisztián

DMTK: Gyatyel N. – Márton D., Bíró T., Mészáros D. (Vitányi G.), Gacsal N., Dallos G. (Rebecsák Sz.), Mendebaba Sz., Rétsági Á. (Kovács G.), Ferenczi M., Rusvay G., Szenes B. Edző: Króner Péter

G: Korozmán (‘2), Somod (’16)

Sárga lap: Marczinka, Simon K., ill. Márton D., Dallos G.

2. perc VEZETÜNK! Egy jobboldali beadásra érkezik jól Korozmán és mintegy 8 méterről a hálóba pofozza a labdát 1:0

16.perc 2:0! A bal oldalon tört be erőszakosan Németh Zoltán a 16-oson belülre , középre adására jól érkezett Somodi, aki könyörtelenül a kapuba vágta a labdát! 2:0

26. perc: Lőrincz véd óriási bravúrral! Egy középre csavart labdát fejelnek kapura, de a léc alá tartó labdát Lőrincz kitűnő reflexszel üti a kapu fölé.

33.perc: lelátók közti “Hajrá Csepel”- ezés zúg a Stadionban, a meccs lassan csordogál, jobbára mezőnyjátékkal

36. perc: Mészáros Dániel szúrja rá a kapunkra olyan 20-ról, de az egészséges lövés célt téveszt, fölé megy

38. perc: ezt a mozdulatot másolja le Dallos Gábor ballal, de ugyancsak fölé lő

Vége az I. félidőnek. Csepel FC – Dunaharaszti MTK 2:0 Javarészt mezőnyjáték zajlott, nekünk voltak helyzeteink, melyeket jó százalékkal ki is használtunk…

Elkezdődött a II. félidő.

50.perc: Németh Zoltán le, helyére Horváth Ádám áll be, közben egy veszélyes helyről elvégzett szabadrúgást vág a sorfalunkba a Dunaharaszti egyik játékosa

59. perc: 18-ról szúrja rá egy DMTK játékos, Lőrincz a levegőben úszva tessékeli ki a játékszert. Szép jelenet volt!

61. perc: Újabb hatalmas Lőrinc bravúr!! A bal oldalon mintegy 16 méterről tekerte el a labdát Ferenczi, de kapusunk résen volt és óriási bravúrral védett! Utána Simon Krisztián kapott sárga lapot egy korábbi belépőéért….

63. perc: most a szerencse is mellénk szegődött: 25 méteres lövés csattan a felső lécen, a kipattanót pedig fölé bikázta a DMTK ziccerben lévő játékosa… Helyzet volt a javából…

67. perc: Tóth Csaba le, Fisli András a helyén

72. perc: Korozmán végzett el szabadrúgást ígéretes szögből, de 20 méterről fölé lőtt…..

80.perc: Marczinka kap sárga lapot egy balul sikerült belépőt követően… Közben kettős csere a vendégeknél.

85. perc: Teplánt rúgják fel csúnyán, de a játékvezető továbbot int, aztán megállítja a játékot, miután egy dunaharaszti játékos kirúgja a labdát….

88. perc: Kishíján újabb gólt szereztünk: Szabó Ádám hámozta át magát a védőkön a bal szélen, középre adott, de az érkező Somodi nagy helyzetben fölé lőt… Hatalmas ziccer volt!

90. perc: 3 perc lesz a hosszabbítás…

92. perc: Még egy vendég szöglet, aztán még egy… Tisztázunk

VÉGE! Csepel FC – Dunaharaszti MTK 2: 0. Köszönjük a figyelmet, Hajrá Csepel FC!