UP: ismét közel a 100% – hoz

Az elmúlt bajnoki fordulóban sem lehetett panasz utánpótlás csapataink szereplésére: két találkozó híján ismét tökéletes bajnoki fordulót produkáltak a srácok, de a két döntetlen miatt sem lehet panaszunk. Az U19- es csapatunk egyik legjobbja Busai Tamás sajnos súlyosan megsérült, s immáron túl a sikeres műtéten a lábadozás útjára lépett.

U-15 II. osztály Közép- B

Grund 1986 FC – Csepel FC SE 0–2 (0–0)

Május 13. szombat, 12 óra Grund FC Sporttelep

Vezette: Krix Dávid (Válóczi György, Jenei Krisztián)

G.: Lipl Noel ’69, Hegyes Márton ’77

Csepel FC: Tóth Zoltán (Kovács Richárd) – Kerner Tamás, Szűcs Kristóf, Vaszily Botond (Czékmány Ádám), Strum Gergő, Lipl Noel, Kaposvári Máté (Jakab András), Lencsés Attila Hegyes Márton, Szikszai Attila, Horváth Ákos

Kispad:

Jók:

Németh Gábor: – Katarzis után katasztrófa. Az elmúlt egy hét rövid jellemzése…

U-14 II. osztály Közép- B

Grund 1986 FC – Csepel FC SE 0–6 (0–2)

Május 13. szombat, 10 óra Grund FC Sporttelep

Vezette: Jenei Krisztián (Válóczi György, Krix Dávid)

G.: Varga Zoltán (3) ’37, ’60, ’77, Pásztor Péter ’21, Végh Patrik ’70, Varga Krisztofer ’72

Csepel FC: Raduly András – Varga Krisztofer, Végh Patrik, Sükösd Krisztián, Király Bence (Kmetz József), Varga Zoltán, Pásztor Péter, Kardos Ádám, Kiss Marcell, Tornyos Benedek (Oszlánczi Áron), Zsíros Bálint

Kispad: Oszter Márk

Jók: Raduly András, Kiss Marcell, Sükösd Krisztián, Varga Zoltán

Elekes Zsolt: – Sorozatban harmadik mérkőzésünket nyertük meg kapott gól nélkül (talán ennek örülök a legjobban) 17 gólt szerezve, ami mindenképpen figyelemreméltó teljesítmény! Az első félidőben –végig szakadó esőben- még kapkodva játszottunk, ám így is értékesíteni tudtuk mindkét helyzetünket. A második félidőben (csakúgy, mint az előző két találkozónkon) aztán „bedaráltuk” ellenfelünket, ami azt jelenti, hogy megfelelő fizikai és mentális állapotban van a csapat. A megszerzett négy gólon kívül további hat ziccert is kihagytunk sajnos… Egyre stabilabb csapat benyomását kelti a társaság, látszólag is kezdenek beleerősödni az idősebb korosztályba! Megjegyzem, hogy magam jó tíz évvel ezelőtt játszottam ezen a pályán, és amit azóta alkottak Buzsáky úrék, az előtt le a kalappal, példaértékű!

BLSZ- Ifjúsági U-19

Csepel FC SE – Testvériség SE 1–1 (0–1)

Május 14. szombat, 10:00, Csepel Stadion, edzőpálya

Vezette: Homoki Zoltán

G.: Náni Gyula ’89, ill. Ács B. ’26

Csepel FC: Szabó Béla – Bíró Ákos, Mondok Richárd, Tüske Zoltán, Árkocsevics Milán, Döbröczöni Csaba, Szabó Viktor, Náni Gyula, Gladkov Zoltán, Nagy János, Kőhegyi Zsombor

Kispad:

Edző: Pop Richárd

Jók:

Pop Richárd: – Gyatra helyzetkihasználásunk miatt győzelmet szalasztottunk el, a végén még mi izgulhattunk, hogy egyáltalán döntetlenre mentsük az eredményt… Ezekből a találkozókból is tanulnunk kell! Pozitívum, hogy volt tartása a csapatnak, aminek az egyenlítés is köszönhető.

U-17 III. osztály Közép- Nyugat

Csepel FC SE – Főnix- Gold 4–1 (2–0)

Május 14. vasárnap, 10:00 Csepel Stadion, edzőpálya

Vezette: Fekete László (Reszler Csaba, Szíjjártó Zsolt)

G.: Varga Botond (2) ’42, ’47, Kaszab Ferenc (2) ’9, ’92

Csepel FC: Végh Krisztián – Kovács Dominik, Vas Gergely, Kaszab Ferenc, Szabó Richárd, Banitz Róbert, Ujfalusi Zsolt (Bíró Ákos), Kutika Dániel, Baráth Bence (Gladkov Zoltán), Varga Botond, (Mondok Richárd), Hinics Milán

Kispad: Döbröczöni Csaba

Edző: Borda Viktor, Pop Richárd

Jók: Varga Botond, Kaszab Ferenc, illetve  az egész csapat

Borda Viktor: – Rangadóhoz méltó módon álltunk bele a mérkőzésbe az első pillanattól kezdve, egy rendkívül agresszív és gólra- törő játékkal leptük meg az ellenfelünket, akik nem is nagyon találták az ellenszert… Az első félidei eredmény alakulását jelentős befolyásolta az ellenfél kapusa, aki parádés teljesítményt nyújtott, így csupán kétszer találtunk be a 45 perc során. A második félidőben egy kicsit visszaálltunk és a saját térfelünkről próbáltuk meg az ellenfelet kontrákkal nehéz helyzetbe hozni, ami sikeresnek bizonyult. Ellenfelünk azonban egy távoli lövésből szépíteni tudott, de ez után is stabilak maradtunk és a végén bevittük a kegyelemdöfést. Nagyszerű csapatmunka volt, amivel továbbra is versenyben maradtunk a dobogós helyek egyikéért.

U-19 III. osztály Közép- Nyugat

Csepel FC SE – Főnix- Gold 0–0

Május 14. vasárnap, 12:00 Csepel Stadion, edzőpálya

Vezette: Szíjjártó Zsolt (Reszler Csaba, Fekete László)

Csepel FC: Szabó Béla – Vitárius Gergő, Bodnár Dániel, Győri Barnabás, Nádas Krisztián, Busai Tamás (Szabó Viktor), (Árkocsevics Milán), Tkalcec Péter (Nagy János), Garami Dániel, Garai Ádám, Torda Bence, Rakitovszky Viktor

Kispad: Végh Krisztián

Jók: az egész csapat

Borda Viktor: – U19-es csapatunk gyakorlatilag ugyanazt a játékot mutatta be, mint az U17 azzal a különbséggel, hogy a helyzeteinket nem sikerült gólokra váltani.  Sajnos súlyos játékvezetői tévedések is hátráltatták csapatunkat a gólszerzésben, a 16-oson belüli három egyértelmű szabálytalanságot sem fújt be a sporttárs, ami döntően befolyásolta a találkozó végkimenetelét. A második félidőben már sajnos kevesebb lehetőségünk volt a gólszerzésre, jóval kiegyenlítettebb játék zajlott, mint az első játékrészben. Összességében csapatunk győzelmet érdemelt volna, játékosaim mindent megtettek a sikerért, de a gólszerzés sajnos elmaradt… A találkozó külön szomorú része, hogy Busai Tamás súlyos sérülést szenvedett, kulcscsonttörése miatt 4-6 hét pihenő vár rá. Innen is mielőbbi felépülést és jó egészséget kívánunk neki! A döntetlen ellenére gratulálok a csapatnak!