UP: ismét kihoztuk a maximumot a bajnoki fordulóból

A Csepel FC labdarúgó utánpótláscsapatai ismét minden bajnoki találkozójukat (5-ből 5-öt) megnyerték és imponáló, 30:1-es gólkülönbséggel hagyták a hátuk mögött az áprilist. Az ifjabbak idegenben a Vecsést, a nagyobbak pedig idehaza a Martonvásárt és a Nagytétényt nem hagyták levegőhöz jutni.

U-17 III. osztály Közép- Nyugat

Csepel FC SE– Martonvásár 12–0 (4–0)

Április 29. szombat, 10:00 Csepel Stadion, edzőpálya

Vezette: Grünvald Gábor (Bartkó Dániel, Agócs Róbert)

G.: Varga Botond (5) ’29, ’54, ’67, ’70, ’80, Kaszab Ferenc (3) ’4, ’37, ’48, Baráth Bence (2) ’56, ’65, Ujfalusi Zsolt ’44, Szabó Richárd ’78

Csepel FC: Végh Krisztián – Kovács Dominik, Kaszab Ferenc, Szabó Richárd, Banitz Róbert, Ujfalusi Zsolt, Kutika Dániel, Baráth Bence (Kőhegyi Zsombor), Varga Botond, Vas Gergely (Tüske Zoltán), Hinics Milán

Kispad: Gladkov Zoltán, Bíró Ákos, Mondok Richárd

Edző: Borda Viktor, Pop Richárd

Jók: Varga Botond, Kaszab Ferenc

Borda Viktor: – Hosszú hetek óta vártam már, hogy azzal a mentalitással, hozzáállással, felfogással lépjenek pályára a srácok, mint tették azt ezen a találkozón. Ez a fajta agresszív, pozitív hozzáállás koncentrációval párosulva azt eredményezte, hogy a bajnokság eddigi legsimább végkimenetelű találkozóját játszotta a csapat, ami eredményességben is megnyilvánult. Jó felfogásban, gólra-törően futballoztunk, aminek imponáló különbség lett a végeredménye.

U-19 III. osztály Közép- Nyugat

Csepel FC SE– Martonvásár 5–1 (1–1)

Április 29. szombat, 12:00 Csepel Stadion, edzőpálya

Vezette: Agócs Róbert (Bartkó Dániel, Grünvald Gábor)

G.: Torda Bence (3) ’51, ’55, ’65, Busai Tamás (2) ’21, ’86, ill. Asbóth ’12

Csepel FC: Szabó Béla – Vitárius Gergő, Bodnár Dániel, Győri Barnabás, Szabó Viktor (Tkalcec Péter), Nádas Krisztián, Busai Tamás, Garami Dániel, Árkocsevics Milán, Torda Bence, Rakitovszky Viktor

Kispad:

Jók: Torda Bence

Borda Viktor: – Az idősebbjeinknél sajnos pont az ellenkezője történt, mint az U17-nél… Hetek óta minden mérkőzésbe nagyszerűen álltak bele a játékosok, megfelelő komolysággal és koncentráltsággal fűszerezve, ami ezen találkozó első félidejében sajnos egyáltalán nem mutatkozott meg. Tele voltunk védekezési hibákkal, érződött a dekoncentráltság, nem voltunk kellően fegyelmezettek, ami az eredményen is látszódott. A félidőben aztán rendeztük kicsit sorainkat, átbeszéltük a problémákat és a második 45 percben már azt a játékot mutattuk, ami a teljes összecsapáson elvárható lett volna, ami gólokban is megmutatkozott.

U-15 II. osztály Közép- B

Ferihegy-Vecsés – Csepel FC SE 0–4 (0–2)

Április 29. szombat, 13 óra Vecsési Városi Sporttelep

Vezette: Bagó József (Fodor Marietta, Bagó Martin)

G.: Kaposvári Máté (2) ’5, ’12, Lipl Noel (’44), Horváth Ákos ’46.

Csepel FC: Tóth Zoltán (Kovács Richárd) – Jakab András, Szűcs Kristóf), Kerner Tamás (Bús János), Máté Gergő (Czékmány Ádám), Szikszai Attila, Strum Gergő, Lipl Noel, Kaposvári Máté, Hegyes Márton, Horváth Ákos

Kispad:

Jók: Strum Gergő, Lipl Noel, Kaposvári Máté

Elekes Zsolt: – Okosan, taktikusan játszottunk, egyetlen kapura lövést sem engedélyeztünk ellenfelünknek.. Jól használtuk ki a széleket, az onnan beadott labdákból eredményesek is tudtunk lenni. Hiányérzetem abban van, hogy rengeteg, jól kidolgozott helyzetet hagytunk kihasználatlanul…

Ferihegy-Vecsés – Csepel FC SE 0–6 (0–2)

Április 29. szombat, 15 óra Vecsési Városi Sporttelep

Vezette: Bagó Martin (Fodor Marietta, Bagó József)

G.: Varga Krisztofer (2) ’74, ’80, Sükösd Krisztián (2) ’23, ’59, Pásztor Péter ’38, Király Bence ’62

Csepel FC: Gregus Gergő – Varga Krisztofer, Baksa István, Sükösd Krisztián, Varga Zoltán (Raduly András), Király Bence, Pásztor Péter, Kardos Ádám, Kiss Marcell, Tornyos Benedek, Bacskay Roland

Kispad:-

Jók: Pásztor Péter, Sükösd Krisztián

Elekes Zsolt: – Bár az első félidőt 2:0-ra megnyertük, pocsékul játszottunk, átvettük ellenfelünk rugdosódós stílusát, ráadásul keveset futottunk és passzoltunk. A második félidőrefeljavultunk, szép gólokat szerezve tudtunk magabiztosan nyerni. Innen is jobbulást kívánok Baksa Pistinek!

BLSZ- Ifjúsági U-19

Csepel FC SE– Nagytétényi SE 3–0 (2–0)

Április 30. vasárnap, 10:00 Csepel Stadion, edzőpálya

Vezette: Sebestyén Ádám

G.: Tkalcec Péter ’10, Torda Bence ’18, Jakab Máté ’71

Csepel FC: Végh Krisztián – Bodnár Dániel (Rakitovszky Viktor), Jakab Máté, Bíró Ákos, Nádas Krisztián (Tüske Zoltán), Mondok Richárd (Gladkov Zoltán), Banitz Róbert, Ujfalusi Zsolt (Kovács Dominik), Náni Gyula, Tkalcec Péter, Torda Bence (Kőhegyi Zsombor)

Kispad:

Edző: Pop Richárd

Jók: Banitz Róbert, Ujfalusi Zsolt, Bodnár Dániel, Tkalcec Péter

Pop Richárd: – Csapatom szemre is tetszetősen játszott, ellenfelünknek esélyt sem adva őröltük fel a vendégeket. Ami számomra bosszantó az a helyzetkihasználásunk, ugyanis hiába alakítunk ki egy meccsen legalább tíz 100%-os ziccert, azoknak a negyedét, maximum a felét értékesítjük… Úgy látom ez koncentrációbeli hiány, amin a jövőben feltétlenül változtatnunk kell. Háromvédős rendszerünk ezen a találkozón is remekül működött, ellenfelünket sikerült a lehető legjobban kimozgatnunk pozíciójából szélességi játékunkkal, ami hiányzott az a pontos befejezés, s akkor nem három, hanem legalább 7- 8 góllal nyerjük meg ezt a találkozót.