UP: idehaza kevésbé, de Százhalombattán sikeresek voltunk

A Csepel FC utánpótlása meglehetősen felemás hétvégét produkált, ami az eredményességet illeti. Az idősebbek sarkvidéki időjárási körülményekkel is megküzdve hoztak haza Csepelre 6 pontot, míg az ifjabbak idehaza sajnos nem bírtak a jó erőkből álló Dunakanyar-Szentendre labdarúgóival, az U19-es BLSZ csapatunk pedig szerdán a Pestújhely ellen aratott 2:1 arányú győzelmet.

U-15 II. osztály Közép- B

Csepel FC SE – Dunakanyar SE-Szentendre 1–4 (1–1)

Április 23. vasárnap, 12 óra Csepel SC Sporttelep

Vezette: Bodzay Áron (Busai Attila, Gyana Gergely)

G.: Horváth Ákos (’30), ill. Málits M. (3) ’38,’73, ’83, Farkas G. ’57

Csepel FC: Tóth Zoltán – Jakab András (Szikszai Attila), Szűcs Kristóf, Kerner Tamás (Bús János), Máté Gergő, Szikszai Attila, Lipl Noel, Kaposvári Máté, Lencsés Attila, Hegyes Márton, Horváth Ákos

Kispad: Raduly András

Jók: Horváth Ákos, Máté Gergő

Németh Gábor: – Sajnálom ezt a találkozót, mert sokkal több volt benne, mint, amit a végeredmény mutat. Az első félidei elfogadható játékunk után a második félidőben mérkőzést befolyásoló szituációkból nem mi jöttünk ki jól, megpecsételve ezzel sorsunkat. Amíg mi próbáltunk összjátékra törekedni ellenfelünk egyéni akciókkal próbálkozott, ami 9-es számú játékosának személyében ezen a meccsen kifizetődő volt. Védelmünk szempontjából tanulságos hétvégén vagyunk túl…

U-14 II. osztály Közép- B

Csepel FC SE – Dunakanyar SE-Szentendre 0–8 (0–3)

Április 23. vasárnap, 10 óra Csepel SC Sporttelep

Vezette: Gyana Gergely (Busai Attila, Bodzay Áron)

G.: Kövesdi P. (3) ’23,’52,’67, Kangyal H. (3) ’5, ’39, ’80, Deák F. ’49, Juhos B. ’72

Csepel FC: Raduly András (Oszter Márk) – Varga Krisztofer, Végh Patrik, Sükösd Krisztián, Oszlánczi Áron (Bacskay Roland), Király Bence (Kmetz József), Varga Zoltán (Dániel Gergő), Kardos Ádám, Kiss Marcell, Tornyos Benedek, Zsíros Bálint

Kispad:

Jók: –

Elekes Zsolt: – Gratulálok ellenfelünknek, a csoport legjobb csapata egy korrekt edzővel és tele ügyes játékosokkal, akiktől szégyenérzet nélkül ki lehet kapni, akár ilyen arányban is. Sajnos nálunk sok volt a beteg, sérült labdarúgó is, ezért tudtunk csak az első félidőben egyenrangú ellenfelei lenni a Dunakanyar SE-Szentendrének. A csereként pályára lépőktől többet vártam, köszönjük mindenkinek, -akinek keze munkáját dicséri- , hogy ilyen remek talajú pályán játszhattunk, amit ellenfelünk is külön kiemelt!

U-17 III. osztály Közép- Nyugat

Százhalombattai VUK SE Csepel FC SE 2–5 (2–3)

Április 23. vasárnap, 10 óra Százhalombatta

Vezette: Széplaki Tibor (Bíró Zsolt, Péli Zsombor)

G.: Varga Botond (2) ’24, ’71, Szabó Richárd (2) ’27,’41, Baráth Bence ’72

Csepel FC: Végh Krisztián – Kovács Dominik, Kaszab Ferenc (Döbröczöni Csaba), Szabó Richárd, Banitz Róbert, Ujfalusi Zsolt, Kutika Dániel, Gladkov Zoltán (Baráth Bence), Varga Botond, Vas Gergely (Mondok Richárd), Hinics Milán

Kispad:

Edző: Borda Viktor, Pop Richárd

Jók: Ujfalusi Zsolt

Borda Viktor: – A borzalmas időjárási körülmények (viharos erejű szél, havas eső, jégeső) kihatással voltak az első félidő játékára, nagyon hektikusan zajlott az első játékrész, ami az eredmény alakulásából is jól látható. Góljainkat védekezési és kapus hibák előzték, meg, de a félidő végére szerencsére sikerült előnyt kiharcolnunk. A valódi énünk a második félidőben mutatkozott meg, amikor is fizikálisan és mentálisan is ellenfelünk fölé nőttünk és megérdemelten nyertünk ilyen arányban is, egy nem kifejezetten jó, de eredményes játékkal.

U-19 III. osztály Közép- Nyugat

Százhalombattai VUK SE Csepel FC SE 0–4 (0–1)

Április 23. vasárnap, 12 óra Százhalombatta

Vezette: Péli Zsombor (Bíró Zsolt, Széplaki Tibor)

G.: Torda Bence (2) ’51,’83, Busai Tamás ’44, Nádas Krisztián ’90

Csepel FC: Szabó Béla – Vitárius Gergő, Bodnár Dániel, Bódy Máté (Árkocsevics Milán), Győri Barnabás, Szabó Viktor, Nádas Krisztián, Busai Tamás (Nagy János), Garami Dániel, Garai Ádám, Torda Bence

Kispad:-

Jók: Torda Bence, Győri Barnabás,

Borda Viktor: – Előzetesen egy nehéz meccsre számítottunk, ellenfelünk korábbi eredményei és az időjárási körülmények okán, de a kisebb védelmi megingásoktól eltekintve nagyon magabiztosan és érett játékkal sikerült megnyernünk a találkozót. A második félidőben már teljesen a mi akaratunk érvényesült, és az utolsó 15 percben már csak az eredmény számszerűsége volt kérdéses… Annak kifejezetten örülök, hogy Busai Tamás betegsége után egyre inkább visszanyeri formáját és teljesítménye ismét a csapat hasznára válhat.

BLSZ Ifjúsági U-19

Csepel FC SE – Pestújhelyi SC 2–1 (2–1)

Április 26. szerda, 17:00, Csepel SC Sporttelep

Vezette: Kiss II. Gábor

G.: Kaszab Ferenc ’17, Baráth Bence ’43, ill. Szijártó R. ‘5

Csepel FC: Szabó Béla – Bíró Ákos (Döbröczöni Csaba), Bódy Máté, Mondok Richárd, Busai Tamás, Szabó Richárd (Gladkov Zoltán), Kaszab Ferenc, (Tüske Zoltán), Baráth Bence (Jakab Máté), Árkocsevics Milán, Nagy János, Rakitovszky Viktor

Kispad:

Edző: Pop Richárd

Jók: Bódy Máté, Nagy János, Bíró Ákos

Pop Richárd: – Érett játékot produkálva nyertük meg ezt a találkozót. Sajnos ellenfelünk egyetlen kapura lövéséből gólt tudott elérni, az elért eredmény nem tükrözi hűen a két csapat közti szerdai különbséget. Háromvédős játékrendszerben is remekül helyt álltak a srácok, láthatóan egyre inkább beleerősödünk a korosztályunknál idősebbek bajnokságába.