Hévíz SK – CSEPEL FC 0:3 – átérzett létfontosság

A Csepel FC felnőtt labdarúgó csapata  bebizonyította, hogy ha kell, maximálisan meg tud felelni az elvárásoknak. A Hévíz elleni létfontosságú idegenbeli bajnoki találkozón Haraszkó, Somodi és Németh Gábor góljaival 3:0 arányban legyőztük közvetlen riválisunkat, így továbbra is versenyben vagyunk a bennmaradásért folytatott harcban.

Együttesünk a Lőrincz Péter – Fisli András (Durso Giuliano), Hesz Olivér , Szabó Ádám, Simon Krisztián, Haraszkó Sándor, Teplán János, Korozmán Norbert (Horváth Ádám), Németh Gábor, Tóth Csaba, Somodi Ádám összeállításban lépett pályára, góljainkat Haraszkó Sándor a 6., Somodi Ádám a 11., és Németh Gábor a 87. percben szerezték, Lőrincz kapus PEDIG a 30.percben megítélt hazai büntetőt hárította. A Csepel FC csapata így maradt a 13. helyen, mert a Veszprém -nem kis meglepetésre- legyőzte odahaza a Kaposvárt, így most már az Érd ellen vesztes meccset játsszó Andráshida áll előttünk csupán egyetlen ponttal.