NB III: szabadrúgások okozták a vesztünket

Sajnos nem sikerült itthon tartani a pontokat a téli szünetben jelentősen megerősödött Veszprém ellen a vasárnap délután rendezett hazai bajnoki mérkőzésünkön. Bár mezőnyben nekünk voltak nagyobb lehetőségeink, a vendégek két ponrúgásból is mattolták együttesünket.

A találkozó ONLINE tudósítása alant olvasható:

Az összeállítások: Veszprém: Hársfalvi- Felber, Dobsa, Bene, Gunther, Márkus, Bognár B., Molnár M., Kókány, Szabó L., Kocsis G.,

Csepel FC: Lőrincz- Fisli, Hesz, Szabó Á., Simon K., Durso G., Haraszkó, Teplán, Korozmán, Tóth Cs., Somodi Á.

7. perc Korozmán balról a 16-oson belülről lő, a kapus magabiztosan fogta a lövést

8. perc: gyönyörű összjátékot követően Tóth Csaba lő bődületes kapufát!

11. perc: Fisli Teplán beadására ugrott fel, és fejelt kapura 5 méterről, azonban a vendégek kapusa résen volt.

18. perc: Korozmán 18 méteres szabadrúgása lepattan a sorfalról, majd szögletre tisztáznak a vendégek

22.perc. a kaputól 20 méterre szabadrúgáshoz jutott a Veszprém, Bognár Bence pedig betekerte…0:1

28. perc: Bognár Bence néhány méterrel távolabbról de nagyjából ugyanabból a pozicióból ismét szabadrúgásgólt lő….sikeresen. 0:2

Mezőnyben ugyan jobbak vagyunk, de a vendégek két jól eltalált lövéssel kétgólos előnyre tettek szert…

33.perc: Somodi Ádám húzza meg a balszélen, de nagyon kiszorított helyzetből tud csak lőni, a vendégek kapusa magabiztosan hárít

35. percben Korozmán lő ballal fölé

37. perc: Teplán jön le a pályáról, helyét Horváth Ádám vette át

38. perc: Molnár Marcell mintegy 25 méterről tüzel, lövése azonban szerencsére célt téveszt…

42.perc: GÓÓÓÓÓL!!! Bal oldali ívelést követően Somodi az ötös sarkáról visszafejelte a labdát a kapu bal oldalába 1:2

Vége az első félidőnek, Csepel-Veszprém 1:2

Csere a szünetben: Fisli lejött és Németh Gábor ment be a helyére

48. perc: Németh Gábor máris helyzetben, de csak szöglet lesz belőle…

50.perc: Bognár távoli lövését védi magabiztosan Lőrincz

51. perc Korozmán lő ígéretes helyzetből de sajnos mellé megy….

54. perc Durso Giuliano is próbálkozik egy jól eltalált lövéssel, sajnos itt is az irányzékkal van a baj….

Meddő mezőnyjáték a pályán, sajnos Németh Gábor sárga lapot kapott, holott őt buktatták, ez kicsit érthetetlen….

66.perc: Lőrincz véd egy 25 méteres szabadrúgást

68.perc: alaposan elnéz egy lesállást a partjelző, így a veszprémiek csatára kerül nagy helyzetbe, de szerencsére a védelem és Lőrincz kapus végül tisztázni tudnak

69.perc: a veszprémi Kókány kap sárgát

80.perc, egy jobbról bejövő labdát Németh Gábor pazar mozdulattal a levegőben kanalaz kapura, sajnos centikkel, de mellé megy….Hatalmas lehetőség volt!

85.perc: Németh Gábor alá rúgnak csúnyán, de a játékvezető továbbengedi, majd egy újabb játékosunkat rúgják fel, szerencsére azt lefújják..(sőt sárga is jár érte)

A vendégek mindent megtesznek a játék lassításáért, sajnos a játékvezető is partner ebben….

VÉGE, a játékvezető néhány perc hosszabbítaást követően lefújja a találkozót. Csepel FC- Veszprém 1:2. Ezzel visszacsúsztunk a tabella 13. helyére, így minden egyes hátralévő találkozónkon élet-halál harcot vívunk minden egyes pontért….

Nem lesz könnyű… Köszönjük a figyelmet, Hajrá Csepel FC!